Najczęstsze pytania


Jaka jest opłata i dlaczego jest pobierana ?

Jest to stała opłata doliczna w każdej drukarni.
Zawiera ona projekt graficzny, ustawienie maszyny oraz całą produkcję zaproszeń.

Jaka jest minimalna ilośc zamówienia ?

Minimalne zamówienie zaproszeń śłubnych to 30 sztuk.

Czy wykonujecie zaproszenia obcojęzyczne i jaka jest minimalna ilość zamówienia?

Teksty należy przesłać ( z uwzględnieniem obcojęzycznych zanczników ) na nasz adres mailowy – pamas@pamas.com.pl . Minimalna ilość zamówienia to 30 sztuk, niezależnie od ilości zamówionej w polskojęzycznej wersji.

Jaka jest minimalna ilość zamowienia obcojęzycznych zaproszeń ?

Minimalna ilość to 30 sztuk. Istnieje jednak mozliwość zamówienia mniejszej ilości za jednorazową dopłatą ( niskonakladową ) – wynoszącą 80 zł

Potrzebujecie potwierdzenia – że zamowienie zostało przyjęte ?

Wysylając zamówienie przez naszą stronkę – zostanie wysłane do Was automatyczne potwierdzenie złożenia zamowienia . Jednak jeśli zamowienie zostanie wysłane mailiem - potwierdzeniem będzie dopiero odesłana grafika z poglądowymi tekstami umieszczonymi na zaproszenia ( przesłana w przeciągu 32 godzin )

Co to jest korekta ?

Jest to dokładne sprawdzenie przesłanego przez nas projektu.
Przed wydrukiem zaproszeń dostana od nas Państwo pogladowy projekt graficzny, na którym będą umieszczone przesłane przez Państwa teksty. Projekt należy dokladnie sprawdzić i przeanalizować czy nie pojawily się jakieś błędy. Po zatwierdzeniu projektu nie ma mozliwości żadnych zmian .

Jak długo trwa proces produkcji zaproszeń?

Projekt graficzny zostanie przesłany do Państwa w przeciągu 3 dni roboczych. Następnie od dnia akceptacji projektu – czas na produkcje to 14 dni.
Jest to dosyć długi czas ( jaki nakładamy z zapasem ) aby Państwo mogli się przygotować. Jednak w rzeczywistości czas oczekiwania jest znaczie krutszy . Zamówienia wysylamy kurierem na dostawe trzeba doliczyć 1-2 dni .

Jak można odebrać na zlecenie?

Zamówienie można odebrać osobiście w Nowym Targu. Lub zazwyczaj wysyłane jest ono za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Jest możliwośc dodruku?

Oczywiście – minimalinie 30 sztuk, lub za dopłatę niskonakladową ( 15 zł ) mniejszej ilości

Jaki jest całkowity koszt i skąd będę to wiedzieć ?

Całkowity koszt – dokładna wycena zostanie przesłana wraz z projektem graficznym.

Czy jest możliwośc zmiany papieru, koloru albo grafiki ?

Niestety zaproszenia dostępne są jedynie w formie katalogowej. Nie ma mozliwości zmiany koloru, papieru itp. rzeczy. Jedyna możliwośc to zmiana fontu, czcionki , pisma i koloru.

Czy istnieje możliwość otrzymania darmowej próbki ?

Myślimy że przed wydrukiem warto zobaczyć na żywo wygląd zaproszeń. Rodzaje papieru, techniki druku itp. Myślimy że zaproszenia w tej formie bardziej przypadną Państwu go gustu niż w formie elektronicznej.

Czy jest możliwa reklamacja, i jka długi czas trwa?

W przypadku gdy wina stoi po naszej stronie, oczywiście jest możliwość reklamacji produktu. Dążymy do tego aby trwała ona jak najszybciej i żeby Państwo otrzymali wlaściwy – pełnowartościowy produkt.

Czy istniej możliwość rezygnacji z zamówienia ?

Tak istnieje taka możliwość . Projekt można anulować ale jedynie w przypadku gdy nie był on akceptowany przez Państwa. Po akceptacji treafia on automatycznie na drukarnie z której nie mamy mozliwości go wycofać.

powrót


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Wszelkie prawa zastrzeżone.