FotoksiążkaFotoksiążkaFotoksiążka jest doskonałym prezentem dla rodziny, znajomych, a także dla nas samych.
Tradycyjne albumy fotograficzne są już niepraktycze, a zdjęcia przeglądane na komputerze nie wywołują w nas emocji.
W przypadku przeglądania fotoksiążki, wyzwalają się silne emocje, wspomnienia, a czasem nawet łzy.
Fotoksiążka to idealny prezent na urodziny, komunię, wesele lub inną uroczystość.

Idealnym rozwiązaniem w ostatnich czasach jest fotoksiążka z wesela. Jest wygodna w przeglądaniu, a forma książki gwarantuje,że żadne zdjęcie nie ulegnie zniszczeniu, bądź zgubieniu.
Dobrym pomysłem jest fotoksiążka w formie drzewa genealogicznego, zawsze będziemy pamiętać o naszych przodkach, a nasze wnuki będą miały możliwość poznania swych korzeni.

Fotoksiążka Pamas wykonana w różnych wymiarach.
Najczęściej drukowana jest w formacie A4, który jest około 30 * 20 cm.
Wykonujemy również mniejsze rozmiary - „kieszonkowe”

Fotoksiążkę wykonujemy z wysokiej jakości papieru, w twardej oprawie. Mocne klejenie i dodatkowe zszycie dają gwarancję, iż fotoksiążka będzie nam służyć na długie lata.

www.pamas-fotoksiazka.pl

Fotoksiążka – zachować najpiękniejsze wspomnienia

Zdjęcia są nieodłącznym towarzyszem ślubu i wesela. Na nich utrwalane są emocje, gesty, różne zabawne sytuacje. By na wiele lat zachować te emocje warto pomyśleć o zrobieniu fotoksiążki. Wspomnienia mają to do siebie, że z czasem się zacierają. Fotoksiążka zostaje na lata i można po nią sięgnąć w dowolnym momencie. Przygotowaniem takiej pamiątki często zajmują się świadkowie, a ich komentarze i teksty wplecione w zdjęcia, są dla świeżo poślubionych niezwykłą pamiątką i pozwalają spojrzeć na ślub z nieco innej perspektywy. Fotoksiążka może też obejmować okres narzeczeństwa, a później być uzupełniona o kolejne etapy w życiu rodziny.

Fotoksiążka – pamiątka, którą warto mieć

Fotoksiążka jest często wybieranym rozwiązaniem, bo przeglądanie zdjęć w takiej formie, jest znacznie przyjemniejsze niż np.: oglądanie ich z płyty w komputerze. Fotoksiążka jest drukowana na eleganckim papierze, zszywana, w grubej oprawie, więc przyjemnie jest ją wziąć do ręki i przeglądać kolejne kartki. Tu zdjęcia są starannie wybrane, często tworzą określoną historię, zwłaszcza jeśli towarzyszy im narracja w postaci tekstu lub pojedynczych komentarzy.
Niezależnie od objętości i formatu fotoksiążka z wesela jest pamiątką, na której przygotowanie zdecydowanie warto poświęcić czas.
Znamy się na tym, jak mało kto, dlatego nasza oferta na fotoksiążki jest jedną z najlepszych na rynku. Jeśli więc chcesz zachować na zawsze niezapomniane wspomnienia, sprawdź nas i zapytaj, co możemy Ci zaproponować.

powrót


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Wszelkie prawa zastrzeżone.