O nas


 

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją na rynku. Firma Pamas powstała w 1994 na Słowacji i zajmuje się produkcją zaproszeń ślubnych, kart świątecznych, fotoksiążek. W tym okresie nasza firma otworzyła swoje oddziały w Polsce, na Węgrzech i w Czechach.

Aby sprostować naszym klientom, każdego roku rozszerzamy naszą ofertę o nowe wzory i produkty. W tym roku chcemy przedstawić nasz nowy produkt, którym jest fotoksiążka i produkty uzupełniające; t-shitry, obrazy, kalendarze, kartki i inne gadżety z własnymi nadrukami lub zdjęciem. Wszytkie produkty są realizowane na Słowacji.

Naszym celem jest zaspokojenie najbardziej wymagających klientów, dlatego stale poszerzamy naszą ofertę i wprowadzamy nowoczesne technologie i innowacyjne wzory. Każdego roku, bierzemy udział w wystawach, targach, gdzie mamy bezpośredni kontakt z klientami i słuchamy propozycji. W związku z tym produkujemy zgodnie z wymaganiami klientów, jakie panują w tym czasie na rynku.

 

Wyróżnienia

Dzięki precyzyjnemu przygotowaniu i wysokiej jakości druków, nasza firma otrzymała nagrodę w kategorii Złota Pieczęć. Nagroda ta jest dla nas dużym wyróżnieniem i daje nam motywację do dalszej pracy.

powrót


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Wszelkie prawa zastrzeżone.