Warunki zamówienia


Warunki zamówienia zaproszeń ślubnych

 

Cena zaproszeń ślubnych składa się ze stawki za każdą sztukę zaproszenia według kategorii cenowych oraz dodatkowej stawki
za nadruk tekstu 60 zł (przy nadruku wypukłym lub termodruku).
Do zaproszeń oznaczonych symbolem "S" naliczana jest kwota w wysokości 20zł. jest to jednorazowa opłata do całości nakładu.

Minimalna ilość wynosi 30 sztuk.

Tekst może zostać zmieniony na żądanie klienta, jednak długość tekstu musi być zbliżona do długości przedstawionej na wzorze. Istnieje możliwość druku w języku obcym.

Kolor tekstu zaproszeń można zmieniać na żądanie klienta, w obrębie kolorów znajdujących we wzorniku kolorów. Cena winietek, wizytówek (potwierdzeń przybycia) jest zróżnicowana według kategorii cenowych. W przypadku zmiany koloru lub stylu pisma wizytówek dolicza się 15 zł. przy minimalnej ilości 30 szt.

Termin realizacji zamówienia z nadrukiem wynosi 14 dni. Termin realizacji zamówienia czystych blankietów(do nadruku) do 4 dni.

Do zamówienia zostaną doliczone koszty pakowania i wysyłki 23 zł.

Zamówienie musi być wypełnione czytelnym, drukowanym pismem. W tekście i adresach należy podkreślić duże litery. Klient swoim podpisem potwierdza prawidłowość danych na zamówieniu.

Nadruk wykonujemy wyłącznie po akceptacji projektu przez zamawiającego (fax lub poczta elektroniczna). Po akceptacji projektu, stylistyki i poprawności tekstu przez klienta nie dokonujemy w projekcie żadnych zmian i poprawek.

Projekt graficzny + dwie zmiany - w cenie zaproszeń
Każde kolejne poprawki płatne dodatkowo 15 zł .

Prosimy o wpisanie numeru telefonu klienta.

Z ewentualnymi reklamacjami prosimy zwracać się do firmy:

PAMAS Polska Sp. z o.o.
ul. Królowej Jadwigi 18
34 440 Nowy Targ
nr tel/fax: 018 26 40 855, 018 2640857
e-mail: pamas@pamas.com.pl
http://www.pamas.com.pl
Dotrzymanie wyżej wymienionych warunków, zapewni Państwu druk zaproszeń w najwyższej jakości.

 

powrót


Copyright © 2008 - 2023 Pamas. Wszelkie prawa zastrzeżone.