Zaproszenia Komunijne


Zaproszenie Komunijne C 6009KZaproszenie Komunijne C 6009K

Rozmiar: 135x135
cena: 0,00 Zł

Zaproszenie Komunijne C 1602KZaproszenie Komunijne C 1602K

Rozmiar: 135x135
cena: 0,00 Zł

Zaproszenie Komunijne C 6109KZaproszenie Komunijne C 6109K

Rozmiar: 135x135
cena: 0,00 Zł

Zaproszenia komunijne można zamówić z gotowym tekstem, z wykropkowanym miejscem na wpisanie własnych informacji. Przy takim zamówieniu nie są doliczane żadne opłaty i nie ma minimalnej ilości.

Można również zamówić zaproszenia z tekstem indywidualnym jednak w tym przypadku jest opłata za przygotowanie (w zależności od rodzaju nadruku), a minimalna ilość to 30 sztuk.

Zaproszenia komunijne – elegancja w formie i treści

Pierwsza Komunia Święta to wyjątkowa uroczystość dla całej rodziny, wymaga więc odpowiedniej oprawy. Msza święta w kościele, uroczyste stroje, kwiaty, przyjęcie, upominki sprawiają, że dzień zapisuje się w pamięci komunikanta na całe życie. Radość dzielona z rodziną i przyjaciółmi jest radością podwójną, więc również przy tej okazji nie może ich zabraknąć. Zaprasza się ich wcześniej rozsyłając zaproszenia komunijne.
Zaproszenia komunijne kolorem i motywami graficznymi bardzo związane są z charakterem uroczystości. Zwyczajowo wybieranym kolorem zaproszeń komunijnych jest biały lub kremowy.
Ozdobne ornamenty i motywy kwiatowe umieszczane są wokół dominujących motywów.
Dużym zainteresowaniem cieszą się też spersonalizowane zaproszenia komunijne z wytłoczonym na okładce imieniem dziecka, datą i miejscem uroczystości. Oferta zaproszeń komunijnych jest jednak tak szeroka, że z pewnością pozwala na znalezienie wzoru odpowiedniego na konkretną uroczystość.

Zaproszenia komunijne – święto dziecka i rodziny

Niezależnie od konkretnego wzoru zaproszenia komunijnego w środku inwitacji muszą znaleźć się wszelkie niezbędne informacje dla gości dotyczące tego, kto zaprasza i na jaką uroczystość, gdzie się ona odbędzie i o której godzinę.
Tekst można wykonać np.: złotą lub ozdobną czcionką, która podkreśli dodatkowo elegancki charakter zaproszenia komunijnego. Do każdego zaproszenia komunijnego jest dołączona biała koperta odpowiednich rozmiarów.
Zaproszenia komunijne to nasza propozycja dla najmłodszych.
Ten szczególny dzień można zaanonsować wybierając tradycyjne lub bardziej nowoczesne zaproszenia komunijne. Piękna, złota wstążka podkreślona delikatnym motywem kłosów, czy tłoczony kielich na froncie to jedynie przykłady naszych dekoracji na zaproszeniach komunijnych. Cokolwiek wybierzesz, efekt będzie niezapomniany, bo przecież jesteśmy specjalistami również od zaproszeń komunijnych.

powrót


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Wszelkie prawa zastrzeżone.