Dodatki ślubne


Dodatki ślubne: O czym nie można zapomnieć.
Im bliżej do ślubu, tym mamy więcej spraw do zrobienia. W gąszczu tych spraw może się zdarzyć, że zapomniemy o kilku ważnych rzeczach. Musimy pamiętać, że dodatki ślubne, o których czasem zapominamy, mogą sprawić, że ten dzień może stać się wyjątkowy.

Zaproszenia ślubne

Zaproszenie ślubne to podstawa. Nie wystarczy powiadomić mailem czy dać wpis na facebooku. Jest to ważne wydarzenie w naszym życiu, dlatego musimy oficjalnie poinformować rodzinę i znajomych, aby w porę mogli nam potwierdzić swoją obecność. Zaproszenie powinno przedstawiać w jakim stylu, bądź kolorze będzie na sza uroczystość.

Winietki imienne

Bardzo popularne jest umiejscowienie gości, w tym pomogą Wam imienne wizytówki na stół. Ważne jest rozmieścić gości, aby każdy mógł się dobrze czuć w danym towarzystwie. Poza tym zaoszczędzimy czas na własnym ślubie, nie będziemy musieli przestawiać gości i szukać im innych miejsc. Wizytówki możecie dobrać, aby pasowały do stylu ślubu i dekoracji, wówczas stworzymy piękną całość

Menu weselne

Możecie przygotować spis potraw, które będą podawane u Was na weselu. Możecie zamówić je w stylu jak zaproszenia i winietki. Ułożone na stołach napewno wzbudzą zainteresowanie gości.

Etykiety na alkohol

Do całości brakuje nam jeszcze etykiet na alkohol. Mogą być w formie naklejek i zawieszek.
Etykiety można wykonać z Waszym zdjęciem, w stylu dekoracji ślubnych lub z Waszym ulubionym motywem.

Podarunek dla gości

Podziękujmy gościom za przybycie. Możemy podarować im słodycze, ciasto weselne,mogą to być przetwory domowej roboty, na których będzie kartka z podziękowaniem i naszymi imionami.

Kieliszki dla nowożeńców

Kieliszki na szampana dla nowożeńćów muszą być wyjątkowe. Dobrze jak są spersonalizowane dla Was. Mogą mieć wygrawerowane teksty lub być ozdobione kryształami Swarovskiego.


Dodaj komentarz
Nazwa:
Nazwa artykułu:
Komentarz:
18.05.2016 - 18:56 Suggestion :une banq - Joyce
Suggestion :une banque mutualiste (une vraie !) qui investirait dans les entreprises bénéfiques socialement et/ou écologiquement permettrait :1- de développer un secteur en mal de financement2- de conserver l’outil de travail aux mains de la collectivité, d’où moins de problème de reprise, d&18c#7;enri2hissement éhonté, .de dérive des objectifs, …Les français ont un matelas d’économies énorme, il faut convaincre de le mobiliser pour cet objectif. La NEF est une base de départ possible. http://qjktqqxx.com [url=http://kqptjnpxy.com]kqptjnpxy[/url] [link=http://fvdpbiccf.com]fvdpbiccf[/link]
Odpowiedz
17.05.2016 - 20:54 Personally I would l - Jayhawk
Personally I would love to be a guest for dinner in a crafting room. There is always something fun to look at!Thanks for the peek into your <a href="http://nblnahsavr.com">wobrn!ludny</a> hugs,shell
Odpowiedz

powrót


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Wszelkie prawa zastrzeżone.