Wielkie wesele czy małe przyjęcie?


Wielkie wesele czy małe przyjęcie?

W dawnych czasach śluby organizaowało się na dużą skalę. Zapraszało się całą rodzinę, znajomych, przyjaciół a nawet sąsiadów.
Obecnie ten trend raczej schodzi na dalszy plan, choć nie można uogólniać. Decyzja, ilu gości weselnych chcemy mieć jest uzależniona od wielu czynników. Chcesz powiedzieć - swoje TAK – przy dużej ilości osób, czy w obecności dwóch świadków i w wąskim kręgu rodziców i rodzeństwa, taką decyzję trzeba podjąć dość wcześnie i rozsądnie.

zaproszenia

Małe wesele porównamy do wielkiego wesela. Które ma więcej zalet niż wad? Przede wszystkim małe wesele jest tańsze. Zatem nasze oszczędności możemy przeznaczyć na miesiąc miodowy lub wspólne mieszkanie. Dodatkowym atutem może być wybór miejsca ślubu, ponieważ mniejsze sale na pewno szybciej znajdziemy, niż dużą salę na 200 gości. Mniejsze wesele można również szybko zorganizować tak, aby przygotować wszystko. Wesele małe ma swój urok ,ponadto atmosfera będąca wśród zaproszonych gości jest bardziej towarzyskiai pełna wrażeń niż jest to na dużych weselach,na których jest to niemożliwe, aby spędzić czas ze wszystkimi zaproszonymi gośćmi osobiście.

zaproszenia

Zaletą dużego wesela jest to, że z pewnością dostaniemy więcej prezentów. Będziemy mieli możliwość zaproszenia wszystkich bliskich i dalszych osób, bez konieczności ograniczania miejsc. Ponadto przy dużej liczbie gości, możemy zorganizować więcej zabaw weselu, ponieważ będziemy mieć więcej chętnych do zabawy.

Dodaj komentarz
Nazwa:
Nazwa artykułu:
Komentarz:

powrót


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Wszelkie prawa zastrzeżone.