Wybór i projektowanie zaproszenia ślubnego.


Wybór i projektowanie zaproszenia ślubnego.

Wesele jest najpiękniejszym, najbardziej oczekiwanym, ale także najbardziej zaplanowanym dniem w życiu każdego człowieka. Czy masz duży czy też mały ślub, zapraszasz wszystkich przyjaciół i znajomych czy tylko tylko najbliższy krąg rodziny, na pewno o tym ważnym wydarzeniu powinieneś ich poinformować.

Wybór i projektowanie zaproszenia ślubnego.

Tak więc, jeśli przyjmiemy, że liczbę gości już znasz, następnym krokiem będzie określenie daty, miejsca ślubu. Na podstawie tych faktów możemy wybrać zaproszenie na wesele.
Tu pojawia się pytanie o kolor, kształt i rozmiar - ogólny projekt zaproszeń. Nawet przy wyborze zaproszenia powinniśmy rozważyć, jakie kolory będą użyte do dekoracji. W tym momencie styl zaproszeń będzie pasował do caqłego wesela, nawet do dodatków ubrań pary młodej – butów, garnituru, sukienki.

Co powinno zawierać zaproszenie ślubne:
- imiona Narzeczonych
- Data, godzina i miejsce ślubu
- informacja o przyjęciu weselnym,
-potwierdzenie przybycia,
-oraz inne dodatki: wierszyk, cytat, mapka dojazdu, prośba do gości etc.

Wybór i projektowanie zaproszenia ślubnego.

Następnym krokiem jest wybór samego tekstu - zaproszenie na ślub może być napisane w stylu klasycznym, tradycyjnym lub luźniejszej i dowcipnej formie. Na początku zaproszenia umieszczamy cytat, następnie główne informacje o ślubie i przyjęciu, a na końcu prośbę o potwierdzenie przybycia, podając przy tym numery telefonów lub maila.
Przy projektowaniu zaproszenia ślubnego jednak nie powinniśmy zapominać o jednej rzeczy – informacji nie powinno być za dużo. A jeśli musimy umieścić dużo tekstu to skontaktujmy się ze specjalistami, aby dobrali nam odpowiednią czcionkę, aby zaproszenie było przejrzyste i estetyczne.


powrót


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Wszelkie prawa zastrzeżone.