Wystawa ślubna Gallen, Szwajcaria


Wystawa ślubna Gallen, Szwajcaria

Nasza firma Pamas, reprezentowana przez nasz oddział firmy Pamas GmbH, wzięła udział w targach ślubnych w St. Petersburgu. Gallen. To miasto słynie z dużej ilości renomowanych uczelni i wspaniałej lokalizacji nad jeziorem Bodensee, które łączy Austrię, Niemcy i Szwajcarię.

W wydarzeniu wzięło udział 7500 gości,a zaprezentowało swoje usługi 250 firm. Byliśmy jedną z niewielu firm, które nie pochodziły ze Szwajcarii. Byliśmy bardzo zadowoleni z dużego zainteresowania naszymi zaproszeniami ślubnymi. Zaprezentowaliśmy naszą tradycyjną ofertę, uzupełnioną o nowe style Vintage.

Nowością dla Szwajcarów były złocenia na zaproszeniach – hot stamping, których wcześniej nie wiedzieli, jednak bardzo im się spodobały. Ceny również były dla nich zaskoczeniem, ponieważ oferty podobne do naszych wzorów zaczynają się od 5 CHF. Byli jednak szczególnie zaskoczeni jakością i wzornictwem. Szwajcarski klient jest bardzo wymagającym klientem i wymaga najwyższej jakości, którą możemy zaoferować.

Wystawa ślubna Gallen, Szwajcaria

Wystawa ślubna trwała dwa dni, w sobotę i niedzielę. Więcej odwiedzających przybyło w niedzielę. Wystawa była bardzo dobrze zorganizowana i zarządzana. Zespoły muzyczne prezentowały swój repertuar w oddzielnej sali, więc nie przeszkadzały innym wystawcom ani odwiedzającym. Bardzo ciekawy był także program artystyczny i pokazy mody. Oprawa świetlna i dźwiekowa była na najwyższym poziomie, było to niezapomnianym przeżyciem dla odwiedzających.

Nasze wrażenia z pobytu w Szwajcarii były dla nas dużym zaskoczeniem. Szwajcarzy to bardzo mili ludzie. Ze Szwajcarii wyjechaliśmy z dobrym przekonaniem, że usługi i produkty Pamas odniosły ogromny sukces i już czekamy na zamówienia ze Szwajcarii.

powrót


Copyright © 2008 - 2024 Pamas. Wszelkie prawa zastrzeżone.